CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / STOLARZ – STAWKA DO NEGOCJACJI!

Cieśla konstrukcyjny / stolarz

Zakres obowiązków:

- konstrukcje budynków w drewnianym szkielecie;

- zewnętrzne oraz wewnętrzne konstrukcje drewnianych ścian;

- prace wykończeniowe (montaż k/g) itp.

- prace konstrukcyjne;

Profil kandydata:

- doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny;

- język niemiecki / angielski / holenderski;

- mile widziany własny transport;

Oferujemy:

- mieszkanie służbowe, ubezpieczenie zdrowotne (koszty pokrywa firma),

- wysokiej jakości narzędzia elektryczne,

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka do negocjacji w zależności od doświadczenia),

- długoterminowe zatrudnienie,

- umowę o prace na holenderskich warunkach.

Prześlij swoje CV na: info@silko-recruiting.com

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00