Dekarz dachów płaskich
€ 450-500/h brutto

Poszukujemy 2 osób na stanowisko - Dekarz dachów płaskich

Obowiązki:
- samodzielne krycie dachów płaskich

Początek pracy: od zaraz/do uzgodnienia

Miejsce pracy: kilka lokalizacji we Fryzji

Wymagania:
- minimum 2-3 lata doświadczenia w kryciu dachów płaskich;
- certyfikat VCA;
- BSN (Sofi), możliwość wyrobienia na miejscu;
- własna odzież ochronna - kombinezon, buty, kask, okulary ochronne
(możliwość zakupu na miejscu w cenie €25-€50);
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
- bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne;
- bezpłatne zakwaterowanie;
- wynagrodzenie początkowe €450 - €500 netto/40 godzinny tydzień pracy;
- cotygodniowe wypłaty.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: wojciech.sokolowski@holandiajobs.pl lub kismet758@gmail.com

Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 504 249 404

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00