DEKARZ – ŁUPEK

Firma WE Bouwen obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

DEKARZ (praca z łupkiem)

Miejsce pracy:

Groesbeek + 100 km

Start pracy: 28-02

 Zakres obowiązków:

  • demontaż , rozbiórka, czyszczenie
  • Przygotowawcze prace dekarskie
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Montaz płyt MGP/OSP
  • Montaż Krokwi
  • Montaż dachówek oraz pozostałych elementów dachu
  • Kontrola matriałów budowlanych (wizualnie pod kątem uszkodzeń)
  • Naprawa desek, reparacje, docinanie desek
  • Obróbka i montaż materiałów dachowych takich jak: Łupek , dachówka

Oczekiwania:

  •  prawo jazdy - wymagane
  • własne auto  - wymagane -  zwrot 0,19 euro/km (jeśli uzywasz auta w celu dojazdu do pracy a twoje droga ma więcej niż 15 km)
  • doświadczenie minimum 4 lata jako dekarz
  • znajomość jednego z trzech języków: angielski, niemiecki, niederlandzki
  • samodzielność pracy

Oferujemy:

  • dobre cotygodniowe wynagrodzenie (każdy czwartek)
  • możliwość rozwoju
  • możliwość uzyskania certyfikatu VCA
  • wsparcie oraz pomoc w języku Polskim Niederlandzkim/ Angielskim / Niemieckim
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN ( numeru Sofii)
  • możliwość skorzystania z ubrań roboczych (wydawanych w formie depozytu/ za opłatą)
  • możliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1 osobowe, lokacja spełniająca wymagania związane z SNF)
  • mozliwość skorzystania z ubepieczenia zdrowotnego
  • dobranie pracownika do klienta, co ma sporo powodzenie na długotrwałą współpracę
  • praca w zgranym zespole

Posiadamy oferty pracy dla dekarzy w różnych regionach Holandii!!

NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z A1!
Jeśli posiadasz doświadczenie w branży budowlanej, skontaktuj się z nami i aplikuj na inne stanowiska!
Prosimy o załączenie informacji:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:30 - 17:00