Dekarz, team leader * 500 – 600 Euro netto/ tydzień
€ 500-600/tydz netto

Dla naszego klienta z okolic Amsterdamu poszukujemy doświadczonego

Dekarza - team leadera

Oferujemy

  • Wynagrodzenie * 500€ - 600€ netto / tydzień
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione oraz opłacane przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (Amsterdam)
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0.19 Euro/ km

Zakres obowiązków

  • Cięcie dachówek
  • Układanie dachówki na dachach skośnych
  • Konserwacja dachów, naprawa oraz montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów.
  • Wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe oraz montaż wyłazów i świetlików
  • Izolacje dachów i stropodachów
  • Pełne naprawy dachów
  • Odpowiedzialność za pracę i zespół
  • Zarządzanie zadaniami dla grupy
  • Komunikacja z klientem

Narzędzia ręczne i środki ochrony osobistej zostaną dostarczone przez agencję

Wymagania

  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Minimum 10 lat doświadczenia jako dekarz na dachach skośnych - warunek konieczny
  • Doświadczenie jako team leader - warunek konieczny
  • VCA - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Własne buty ochronne i kask
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Pn:
8:00 - 17:00
Śr:
8:00 - 16:00