Hydraulik – stawka do negocjacji

Hydraulik – Holandia

Zakres obowiązków:
- podłączanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych;
- instalacja kotłów gazowych i bojlerów;
- czytanie planów technicznych;

Profil kandydata:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- doświadczenie w pracy (hydraulik);
- profesjonalizm w pracy;
- mile widziane VCA i prawo jazdy;

Oferta:
- mieszkanie służbowe, ubezpieczenie zdrowotne (koszty pokrywa firma),
- wysokiej jakości narzędzia elektryczne;
- atrakcyjne wynagrodzenie stawka do negocjacji!
- długoterminowe zatrudnienie,
- umowę o prace na holenderskich warunkach

info@silko-recruiting.com

Ogłoszenie zostało dodane niedawno, zaaplikuj już teraz aby mieć większe szanse!
Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00