Kierowca CE
€ 14.00-16.00/h brutto

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firma z sektora odpadów i recykingu z siedzibą główną w Eindhoven. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbierania pozostałości po usuwanie nowych surowców. Dołącz do nas jako kierowca kategorii CE w transporcie krajowym!

Baza: Eindhoven /

Obowiązki

Na tej wymagającej i zróżnicowanej pozycji jako kierowca ciężarówki typu hakowiec będziesz odpowiedzialny za transport rόżnych kontenerów z odpadami budowlanymi, domowymi itp. Będziesz także musiał obsługiwać “ramię” - hak (za pomocą którego kontenery są podnoszone i wciągane na naczepę). Ciężarówka “hakowiec” może unieść do 30 ton. Kiedy kontener jest na miejscu, będziesz musiał zabezpieczyć go od góry specjalnymi siatkami.

Zakres pracy obejmuje całą Holandię, zarówno miasta, jak i wsie. Będziesz pracował od poniedziałku do piątku. Twój dzień potrwa 10-12 godzin. Czasami będziesz musiał zostać na noc w ciężarówce.

Pamiętaj:

  • elastyczność jest bardzo ważna w tej funkcji;
  • obsługa haka jest częścią tej funkcji; różne godziny pracy;
  • praca zgodnie z procedurami jest bardzo ważna.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. C + E, kod 95 i cyfrowa karta do tachografów
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Holenderski jest dodatkowym atutem
  • Własny samochód (dojazdy do / z pracy)
  • Zaświadczenie o niekaralności jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CLA (zbiorowego układu pracy)
  • Stawkę godzinową od € 15,36
  • brutto plus dodatki
  • Holenderską umowę
  • Tygodniowe wypłaty
  • Pieniądze urlopowe i wakacyjne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
  • Godziny w tygodniu 50-55

Wlasne Zakwaterowanie

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00