Magazyn RTV / elektronika – magazynier ****OD ZARAZ****

Na magazynie odzieżowym potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie również dla par  Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Wynagrodzenie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ! 10,60 €  (bez wliczonych dodatków) + dodatki za pracę zmianową
    • 00:00 - 06:00 =        145%
    • 06:00 - 21:00 =        100%
    • 21:00 - 00:00 =        135%
    • Sobota   =                150%
    • Niedziela  =              200%

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie markowej odzieży;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem towarów, pakowaniem ich, a także naklejaniem etykiet oraz przygotowywaniem ich do wysłania;
  • do zadań będzie też należało przepakowywanie towarów oraz sprawdzanie zwrotów;
  • dbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy w systemie dwuzmianowym;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • możliwość pracy również w weekendy oraz w nadgodzinach;

Oferujemy:

  • niderlandzkie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

kontakt pod nr telefonu : +48 516 935 971

Dziś
9:00 - 17:00