Mechanik aut ciężarowych – Holandia PILNE
€ 16/h netto

Obecnie dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku :

Mechanik aut cieżarowych

Opis stanowiska :

  • Praca w warsztacie zajmującym się naprawami wszystkich marek,
  • Praca w grupie oraz samodzielna,
  • Diagnostyka, serwis i naprawa samochodów ciężarowych i naczep,
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu diagnostycznego,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych pojazdów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podanym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - warunek konieczny,
  • Kultura osobista oraz motywacja do pracy,
  • VCA mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • CV w języku angielskim,
  • Własny samochód.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach,
  • wynagrodzenie 525-575 euro netto (w zależnści od doświadczenia) za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępnym WiFi,
  • płatny urlop wypoczynkowy,
  • holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę koordynatora.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji poprzez nasz formularz na naszej stronie internetowej : https://www.glasco.eu/formularz

Pamiętaj: Wysyłanie CV jest dobrowolne. Wysyłając akceptujesz Politykę Prywatności Glasco Sp. z o.o. z którą możesz zapoznać się na stronie: https://www.glasco.eu/polityka-prywatnosci Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie https://www.glasco.eu/oferty

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:00 - 19:00

Sb:
9:00 - 17:00