Mechanik samochodów ciężarowych i naczep * 500 – 525 Euro netto/ tydzień
€ 500-525/tydz netto

Dla naszego kandydata z okolic Venlo poszukujemy kandydata na stanowisko

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

Oferujemy

  • Wynagrodzenie : 500.00 - 525.00 € netto / tydzień
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Zakres obowiązków

  • Naprawa i przegląd samochodów ciężarowych i naczep
  • Wykonywanie prac regulacyjnych
  • Wykonywanie napraw bieżących
  • Kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.

Wymagania

  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód
  • Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych i naczep - warunek konieczny
  • Własne obuwie robocze
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Pn:
8:00 - 17:00
Śr:
8:00 - 16:00