Monter elewacji z warstwowych paneli stalowych
€ 475-525/tydz brutto

Poszukujemy osób na stanowisko - Monter elewacji z warstwowych paneli stalowych

Obowiązki:
- skręcanie i montaż warstwowych paneli stalowych;
- montaż kasetonów;
- montaż izolacji.

Początek pracy: 12/10/2020

Lokalizacja: kilka lokalizacji w Holandii

Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia (w ostatnim czasie) w montażu warstwowych paneli stalowych;
- certyfikat VCA;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego lub holenderskiego;
- prawo jazdy kat.B oraz samochód.

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
(mieszkanie lub dom ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem);
- ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę (€24,85/tydzień);
- wynagrodzenie €475-525 netto/40-godzinny tydzień pracy
(w przypadku nadgodzin odpowiednio więcej).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres wojciech.sokolowski@holandiajobs.pl lub kismet758@gmail.com

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 504 249 404

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00