MONTER FASAD / ŚCIAN OSŁONOWYCH
€ 475-525/tydz brutto

Zadania: Mocowanie paneli do dźwigu, montaż kaset, założenie izolacji, montaż paneli i przykręcenie paneli.

Oferujemy:
-Wynagrodzenie: €475 - €525 netto/tydzień - zależne od doświadczenia (w tym koszty podróży);
-Darmowe zakwaterowanie: bungalow/mieszkania/domy (wspólna kuchnia i łazienka)
-Ubezpieczenie: około €94,64 na miesiąc

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Własny samochód
• Chęci do pracy
• Pewne doświadczenie
• VCA

Jeżeli zainteresowała Cię oferta zapraszam do wysłania CV na email: adrian@karierawholandii.pl lub kontakt telefoniczny +48 600 134 877

Jeżeli zainteresowała Cię oferta zapraszam do aplikacji

Jeżeli posiadacz pewne doświadczenie w sektorze stolarki okiennej (monter okien, składanie okien PCV aluminium, monter fasad, ścian osłonowych, operator CNC itd). Daj mi znać, wyślij CV, certyfikaty, referencje itd. ponieważ może się zdążyć, że będę mógł Ci zaproponować inne oferty niż te w ogłoszeniu. Lub zapisz się na newsletter, żeby otrzymywać oferty pracy tylko na wybrane przez Ciebie branże https://karierawholandii.pl/strona-zapisu/
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami
Proszę o wklejenie do CV zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Staff Complete Recruitment Adrian Bobowski, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do dnia zakończenia procesu rekrutacji.”
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , także po zakończeniu procesu wskazanej rekrutacji, w celu skontaktowania się ze mną przez pracownika firmy Staff Complete Recruitment Adrian Bobowski w przyszłości, w szczególności na potrzeby przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przetwarzane, aż do momentu wycofania zgody.”

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00