To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Monter naczep rolniczych * 425 Euro netto/ tydzień
€ 425/tydz netto

Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy doświadczonego

Montera naczep rolniczych

Osoby nieprzebywające w Holandii będą musiały odbyć 5-dniową kwarantannę

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 425 Euro netto/ tydzień
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe) opłacane przez pracodawcę
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Zakres obowiązków

  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Montaż od podstaw naczep rolniczych

Wymagania

  • Aktualne cv w j.angielskim
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie jako monter naczep
  • Zaświadczenie o zameldowaniu ( wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta/ Gminy lub przez Profil Zaufany)
  • Własne obuwie robocze
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Dziś
8:00 - 17:00

Śr:
8:00 - 16:00