Monter Suchej Zabudowy

Nasza firma, BWB Flex B.V, członek NBBU, jest agencją rekrutacyjną z siedzibą w Cuijk, a od 1998 roku zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Europy na terenie Holandii. Specjalizujemy się w rekrutacji Budowlańców, Malarzy, Monterów oraz Pracowników w przemyśle metalowym.

Naszym celem jest wsparcie w znalezieniu zatrudnienia oraz zadowolenie naszych klientów.

Poszukujemy Montera płyt kartonowo gipsowych do współpracy z naszym zaufanym klientem na terenie Holandii.

Obowiązki
• Instalowania płyt kartonowo gipsowych oraz instalacja sufitu podwieszanego
• Umiejętność mierzenia, przycinania profili metalowych oraz ich montaż
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi
• Praca nad nowymi ścianami, sufitem oraz naprawa już istniejących ścian
• Kładzenie gładzi szpachlowej
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, aby zapewnić efektywną pracę

Wymagania
• Ważne prawo jazdy oraz własny transport
• Własne narzędzia ręczne oraz odzież
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• VCA i inne certyfikaty mile widziane
• Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy
• Cotygodniową płatność wynagrodzenia
• Darmowe Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym WI-FI i wspólne wyposażenie
• Płatne ubezpieczenie zdrowotne
• Holenderska umowa o pracę
• Praca zgodnie z kodeksem pracy NBBU
• Możliwość uzyskania VCA
• Agencja Trustfull – jesteśmy do stałej dyspozycji

Mile widziane CV w języku Angielskim

0031485802803

joannakowalski@bwbflexbv.nl

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:30 - 17:00