OBRÓBKA DREWNA – PRACA OD ZARAZ!
€ 12.35/h brutto

Dla jednego z naszych Klientów, producenta drewnianych elementów dachowych, poszukujemy pracowników produkcyjnych / monterów /stolarzy. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w obróbce drewna ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki Pracownika:

  • Praca na produkcji drewnianych elementów dachowych
  • Przygotowywanie elementów więźb dachowych
  • Praca odbywa się na zamkniętej hali

    Nasza oferta:

    • Stawka €12,35 brutto/h
    • Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
    • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
    • Możliwość długotrwałej współpracy
    • Darmowy transport do pracy
    • Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
    • Tygodniowy system wynagrodzeń
    • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
    • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

    Będziesz idealnym kandydatem jeżeli:

    • Masz doświadczenie w pracy na produkcji elementów drewnianych lub po prostu w obróbce drewna
    • Potrafisz posługiwać się narzędziami stolarskimi i elektronarzędziami
    • Potrafisz czytać rysunek techniczny
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B
    • Znasz język angielski na poziomie min. B1

    Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

    Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj: https://cpnow.me/d/9JxP

    Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

    Dziś
    9:00 - 12:00

    Pn:
    8:30 - 17:00