Operator małej koparki

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Echt

Obowiązki operatora:

- roboty związane z kostką brukową i nawierzchnią drogi

- demontaż i montaż (jest to również część prac przygotowawczych do wykopu)

- drobne roboty drogowe

- wykonywanie drobnych prac porządkowych

Wymagania:

- doświadczenie w roli operatora

- certyfikat na operatora (może być polski)

Mile widziane:

  • VCA
  • Własny samochód i prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym

Oferujemy:

  • Stawka- ok. 450€/ tygodniowo (w zależności od tempa pracy, rozliczane na m^2)
  • Polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania
  • Zakwaterowanie w pokojach maksymalnie 2-osobowych
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się  w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@sfsinternational.pl lub tel. 0048221021160.

Pn:
8:00 - 17:00