operator procesow chemicznych
€ 13-15/h brutto

Anodownik / operator procesów chemicznych.

CEL FUNKCJI:

Celem pracy na tym stanowisku jest anodowanie półproduktów zgodnie z wymaganiami i życzeniami klienta określonymi w zamówieniu oraz zgodnie z przydzielonym harmonogramem pracy w dużym dziale anodowania.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

- Anodowanie półproduktów i kontrola całego procesu anodowania w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.

- Okresowe monitorowanie czynników mających wpływ na wymiarowanie oraz przeprowadzanie kontroli dostarczonego produktu i/lub półproduktu.

- Odpowiedzialny za prawidłową obsługę maszyn, narzędzi i narzędzi pomocniczych.

- Jest odpowiedzialny za utrzymanie czystości w dziale i miejscu pracy.

- Jest odpowiedzialny za zgłaszanie wad i odchyleń procesowych w szerokim znaczeniu.

- Odpowiada za realizację działań zgodnie z polityką zdrowia, środowiska i bezpieczeństwa.

- Może funkcjonować jako jeden z punktów kontaktowych dla innych pracowników podczas zmian, które przypadają poza regularnymi dziennymi godzinami pracy w przypadku nieobecności kierownika działu.

- Udziela porad w zakresie metod wytwarzania półproduktów.

MOŻLIWOŚCI:

- Odpowiedzialny za przeprowadzenie procesu anodowania zgodnie z wytycznymi i poleceniami wewnątrz organizacji.

KOMPETENCJE:

- Umiejętność pracy w sposób uważny i precyzyjny.

- Umiejętność łączenia zadań w celu zarządzania złożonym procesem zgodnie z procedurami.

- Umiejętność radzenia sobie z różnorodnością kompozycji wanien. Zarówno w sensie komponowania, jak i monitorowania stałej jakości.

Stawka do omowienia, moze byc wyzej niz 13,00 jezeli osoba jest doswiadzcozna, preferowany jest jezyk holenderski

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00