Operator wózka widłowego przedniego (podwójne widły)
€ 11.56/h brutto

Dla naszego klienta w miejscowości Eersel, poszukujemy pracowników dużego magazynu z piwem. Praca dla osób szukających stałego zatrudnienia na długi okres czasu. Praca na dwie zmiany.

Obowiązki:

  • Przewożenie palet z piwem na terenie hali
  • Załadunek/rozładunek
  • Przewożenie pustych palet na zewnątrz

Nasza oferta:

  • Stawka €11,56 brutto/h
  • Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, najlepiej z podwójnymi widłami
  • Prawo jazdy kat.B lub własne zakwaterowanie

Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

Dziś
8:30 - 17:00

Ndz:
9:00 - 12:00