Orderpicker 11.40 euro
€ 11.40-13/h brutto

WYMAGANIA:

  • komunikatywny angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • chęć podjęcia współpracy na minimum 3 miesiące

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Do zakresu obowiązków pracowników należeć będzie orderpicking ze skanerem na wózku EPT. Konieczna jest umiejętność prowadzenia takiego wózka. Produkty, które są na stanie to przede wszystkim farby oraz inne materiały wykończeniowe.

Godziny pracy od 16.30-2.00

OFERUJEMY:

  • wypłaty tygodniowe
  • zakwaterowanie w hotelach, mieszkaniach w kamienicach, domkach jednorodzinnych, pokoje 2-osobowe
  • dodatki zmianowe , wakacyjne
  • opiekę polskich koordynatorów
  • ubezpieczenie
  • dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy

KRAZ 273

Dziś
8:00 - 17:00