Orderpicker – Magazyn spożywczy
€ 11.25/h brutto

Orderpicker - Magazyn spożywczy - MROŹNIA

Miejsce pracy: Raalte

PRAWO JAZDY MILE WIDZIANE :) (nie wymagane)

Zakres obowiązków:

- Zbieranie zamówień za pomocą voicepicking lub skanera.

- Pakowanie

- Przygotowywanie do wysyłki

Stawka: 11,25e/h brutto + dodatki

Dodatek za nadgodziny 25%

Dodatek za pracę na drugą zmianę 25%

Dodatek za pracę na trzecią zmianę 50%

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO ZOSTANIESZ NAUCZONY!

Zapewniamy:

- Holenderską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem

- Komfortowe zakwaterowanie

- Transport do i z pracy

- Wsparcie Polskiego koordynatora

- Wypłaty co tydzień!

Oferta dostępna dla Singli, Par oraz Grup!

Zapraszam do wysłania CV na adres email: dawid.jakiela@nbrecruitment.pl

Skontaktuję się z Państwem telefonicznie w celu przedstawienia oferty oraz wszelkich szczegółów!

Wysłanie CV jest tylko zgodą na proces rekrutacji! Jeśli dana oferta nie będzie Państwu odpowiadać, to zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby znaleźć jak najszybciej pracę, która będzie idealna!

Polub nasz funpage na facebooku. Zobaczysz wszystkie nasze oferty pracy! - www.facebook.com/pracujemywholandii

Zapraszamy do kontaktu!

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
8:00 - 19:00