Orderpicker – magazyn z jogurtami, deserami itp.
€ 10.55-12.50/h brutto

Orderpicker - magazyn z jogurtami, deserami itp.

City: Rotterdam Barendrecht

Wymagania:

- Wymagany j.angielski na poziomie min. B1

- PANOWOWIE z NL z referencjami,  które można sprawdzić

- kandydaci musza mieć co najmniej rok doświadczenia jako orderpicker, ale nie że rok po dwa miesiące w różnych magazynach ale np. minimalnie 2 razy po pół roku

Praca jako order picker na systemie słuchawkowym.

Opis stanowiska:

Zbieranie zamówień na magazynie z asortymentem spożywczym.

Stawka: 10,55 brutto+ dodatki zmianowe

Magazyn spożywczy / hala temperatura w wysokości 4-5 stopnie /

 Praca 2 zmianowa 5.00-12.00 oraz 17.00 – 3.00  /

40 -45h/tydzień.

Dodatki:
19.00-23.00 - 125%
23.00-6.00 - 140%

Co oznacza, że na drugiej zmianie między 19.00 a 23.00 stawka wynosi €12.50 brutto, a między 23.00 a 3.00 - €14.00 brutto

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zakwaterowanie: 97€ tygodniowo

Ubezpieczenie: 24.60€ tygodniowo

Więcej na priv: messenger

tel: 798 895 476

email: kazimierz@holandiajobs.pl

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00