fbpx
Orderpicker
€ 9.50-10.50/h brutto

Orderpicker

Czy masz doświadczenie, jako orderpicker i chcesz współpracować z dobrze znanymi markami? Jeśli tak to szukamy własnie Ciebie! Dla klienta w Tilburgu, który jest globalnym dostawcą usług logistycznych poszukujemy pracowników do pracy na magazynie.

OFERTA PRACY

Nasz klient to firma logistyczna oferująca różnorodne usługi. Firma prowadzi działalność w zakresie frachtu lotniczego, frachtu morskiego, magazynowania i logistyki. Jedna z siedzib znajduje sie w Tilburgu, gdzie jest duże centrum logistyczne.

ZADANIA

  • zbieranie i przygotowanie zamówień i produktów
  • sprawdzanie produktów pod kątem jakości zewnętrznej
  • inne prace magazynowe

WYMAGANIA

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • umiejętność pracy w grupie i elastyczność

OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • wynagrodzenie€10,50brutto
  • jednozmianowy system pracy od 08:00 do 16:30
  • możliwość nadgodzin i długoterminowej współpracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Dziś
9:00 - 17:00