Pakowanie, kompletowanie kosmetyków
€ 10.75/h brutto

Przebywasz obecnie w Holandii i poszukujesz pracy?!
Mamy oferty właśnie dla Ciebie. Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • stawka 10,75 euro brutto/h + dodatki zmianowe

zadania

  • sortowanie i pakowanie kosmetyków
  • etykietowanie opakowań
  • układanie produktów
  • pikowanie produktów

oczekujemy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pn:
9:00 - 17:00