Pakowanie przekąsek
€ 10.61-11.50/h brutto

Miejsce pracy: Wijk bij Duurstede

WYMAGANIA:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • chęć współpracy na dłuższy okres
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz produkować i pakować przekąski takie jak nuggetsy, panierowane krokiety mięsne czy panierowane serki.

  • ·         Różne stacjonarne czynności związane z pakowaniem na przenośniku taśmowym lub na stacji pakowania

    ·         Porcjowanie sera

    ·         Napełnianie zbiorników z panierka, lub baków z mięsem

    ·         Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

    ·         Kontrola, jakości

    ·         Paletyzacji

  • Praca 2 zmianowa : 6-15, 15-00

OFERUJEMY:

  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura
  • ubezpieczenie
  • wypłaty tygodniowe
  • opiekę koordynatora
  • dodatki zmianowe, wakacyjne , za nadgodziny

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Ogłoszenie zostało dodane niedawno, zaaplikuj już teraz aby mieć większe szanse!
Dziś
8:00 - 17:00