Pakowanie przekąsek

WYMAGANIA:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć związania się z nami na minimum 3 miesiące

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Na dziale snack pracownik odpowiedzialny będzie za pracę przy lini produkcyjnej, gdzie należy pakować gotowe produkty drobiowe do opakowań, które następnie są pakowane przez maszynę. Produkty, które pakuje się na tym dziale to na przykład kurczak burgery, snacki, frykandele.

OFERUJEMY:

  • możliwość skredytowania przejazdu
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
  • wypłaty co tydzień lub co miesiąc
  • dodatki zmianowe, za nadgodziny, wakacyjne
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Dziś
8:00 - 17:00