Praca dla dekarzy w Holandii
€ 12.60-15/h brutto

‼Praca dla dekarzy w Holandii‼
Do firmy zajmującej się pokryciami dachowymi z tworzyw sztucznych, EPDM, bitumicznych i cynkowych, przeznaczonych na dachy płaskie i spadziste zarówno dla osób prywatnych jak i firm poszukujemy dekarzy z doswiadczeniem.
-doswiadczenie
- wlasny trasport
- komunikatywny jezyk obcy
- zakwaterowanie firmowe lub prywatne
- Stabilne zarobki, tygodniowe wyplaty, pieniadze wakacyjne
- mieszkanie na koszt firmy
- zwrot kosztow dojazdu
- zatrudnienie na czas określony
- mozliwosc nadgodzin
- pomoc i opieka koordynatora
info: tel lub priv
0031638535253
0031641710168
aneta@mijn-uitzendorganisatie.nl

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 15:00

Wt:
9:00 - 13:00

    's-Hertogenbosch (prowincja Brabancja Północna) - ORDERPICKER w branży mięsnej
    Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy w branży mięsnej przy zbieraniu zamówień.   Obowiązki: Zbieranie ...
    Den Bosch
    € 10-11/h brutto
    16 h temu
    Lunteren (prowincja Gelderland) - pracownik centrum ogrodniczego
    Dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy zmotywowanych i sprawnych fizycznie pracowników do pracy przy ...
    Lunteren
    16 h temu
    Oene (prowincja Gelderland) - Kierowca wózka widłowego – heftruck
    Obowiązki: Między innymi praca na wózku widłowym – heftruck Rozładunek i załadunek Inne prace magazynowe   Tego oczekujemy od ...
    Oene
    16 h temu