Praca na magazynie spożywczym ! 11.63 euro brutto
€ 300-600/tydz

WYMAGANIA:

  • Praca dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego lub holenderskiego
  • Motywacja do pracy
  • Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy będzie atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca ekspedycyjna w dziale mięsnym. Do zakresu obowiązków będą należały prace w zakresie przygotowania towaru do wysłki. Praca przy taśmie przy pakowaniu   do opakowań kawałków mięsa (schabowe, karkówki, polędwice), które następnie trafiają do sklepów. Temperatura wynosi około 5 stopni.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Dojazdy do pracy
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Za nadgodziny i pracę w weekend obowiązują dodatki do podstawowych stawek.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Dziś
8:00 - 17:00