Praca na produkcji w zakładzie mięsnym
€ 13.55/h brutto

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz – pakowanie  produktów mięsnych oraz  praca przy produkcji szaszłyków (mięso drobiowe)

Miejsce pracy: Belgia, Maasmechelen

Obowiązki:

  • Praca na produkcji w zakładach miesnych – pakowanie drobiu i robienie szaszłyków
  • Zorientowanie na jakość;
  • Praca z ciągłą dbałością o higienę.

Mile widziane:

  • Własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Zakwaterowanie zapewnione
  • Ubezpieczenie zapewnione
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwośc nadgodzin płatnych 150-200%
  • Możliwość darmowego korzystania z ciepłego posiłku i napojów w czasie przerw
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel:  22 102 11 60/61.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w  przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Pn:
8:00 - 17:00