To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Praca produkcyjna na dziale rzeźni
Epe
€ 10.77/h brutto

Obowiązki:

  • Praca z nożem: rozkrajanie, porcjowanie, obróbka kawałków mięsa
  • Oddzielanie skóry od kości
  • Pakowanie kawałków mięsa i przygotowywanie do wysyłki
  • Czyszczenie stanowiska pracy
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Brak przeciwskazań do pracy na rzeźni i widoku krwi
  • Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
  • Chęci do przyuczenia się na danych stanowiskach
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €10,77 + dodatki zmianowe
  • Tygodniowy system wypłat
  • Transport do pracy
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
  • Pracę na długi okres czasu

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:30 - 17:00