Praca produkcyjna – ocynkownia – Oudenbosch Noord-Brabant

NASZ KLIENT, rodzinna firma z siedzibą w miejscowości Oudenbosch zajmująca się cynkowaniem materiałów, poszukuje zmotywowanych pracowników, którzy lubią pracować i chętnie się uczą.

OPIS STANOWISKA:

Docelowo poszukujemy pracowników do przygotowania materiałów przed ocynkowaniem, czyli głównym zadaniem jest wieszanie elementów oraz wykonianie dla w/w komponentów, zawieszeń (haki) z metalowego drutu.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 38h tygodniowo, od godziny 8.00 rano.

WYMAGAMY:

  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym, podstawowym
  • własny transport
  • motywacji do pracy oraz chęci do nauki
  • zdolności pracy zarówno w pojedynke, jak i w zespole
  • osoby z doświadczeniem przy metalach – mile widziane

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie wg CAO
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia
  • możliwość zakwaterowania w Noordhoek

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00