Praca przy klipowaniu papryki ! OD ZARAZ !

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób do pracy przy klipowaniu papryki !

Miejsce pracy : Bergschenhoek

Zakres obowiązków :

-Praca w szklarni przy papryce. Zakład ma dwie lokalizacje Bergschenhoek i okolice Bleswijk. Polega  na ścinaniu papryki, klipowaniu sadzonek (zakładanie klipsów na sadzonki, aby prosto w górę rosły) i sortowaniu itp

Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat B

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

- doświadczenie przy klipowaniu papryki -mile widziane

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

- opiekę polskiego koordynatora

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- wypłaty tygodniowe

- dodatki zmianowe, wakacyjne,

- duża ilość godzin

Nie czekaj ! Aplikuj już dziś !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Dziś
8:00 - 17:00