Praca przy kwiatach *10.71 Euro brutto/ h
€ 10.71/h brutto

Dla naszego kandydata z Meijel poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik fizyczny - praca przy kwiatach szklarniowych

Kandydaci z Polski będą mieli wykonany test na coronavirus, na koszt firmy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie : 10.71 € brutto/ h ( standardowo 38 - 55h tygodniowo )
  • Zakwaterowanie, pokoje 2 osobowe, , koszt : € 81.50/ tydz.
  • Ubezpieczenie, koszt na tydzień 25.85€
  • Umowa na warunkach holenderskich

Zakres obowiązków

  • Praca przy kwiatach szklarniowych ( różne rodzaje kwiatów)
  • Czyszczenie doniczek
  • Usuwanie suchych liści
  • Pozostałe prace pielęgnacyjne
  • Praca wewnątrz i na zewnątrz (praca trwa do końca roku)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej lub na szklarni
  • Własne buty ochronne oraz odzież do pracy przy kwiatach
  • Mile widziana ponadpodstawowa znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własne konto bankowe
  • Własne obuwie robocze
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

 Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

 Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

 Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Dziś
8:00 - 16:00

Pn:
8:00 - 17:00