Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków w Holandii !!!
Oss

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miłą atmosferę
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • zbieranie produktu z linii produkcyjnej
  • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )
  • sprawdzenie jakości produktu

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, dokładność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć i motywacja do prac

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

pakowacz - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta tel. +48 577 901 944 mail:rekrutacja@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dziś
8:00 - 16:00