Praca przy pakowaniu mięsa
€ 9.70-12.40/h brutto

Weurk B.V. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy. Nasz klient to firma zajmująca się mrożeniem i przepakowywaniem produktów mięsnych w temp. +5 stopni C.

Wymagania:

- dostępność od zaraz na długi okres czasu,

- zaangażowanie i motywacja,

- co najmniej komunikatywny język angielski lub holenderski,

- odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- certyfikat na wózki widłowe bądź chęć wyrobienia takiego certyfikatu,

- prawo jazdy kat.B

Obowiązki:

- praca na inpaku,

- pakowanie i przepakowywanie,

- szykowanie produktu do mrozenia,

- nadzór.

Warunki pracy:

- około 350 - 400 euro netto tygodniowo,
- stałe godziny pracy,

- pracę na długi okres czasu,

- płatne nadgodziny,

- zakwaterowanie i ubezpieczenie,

- współpraca z polskojęzycznym koordynatorem.

Kandydatów prosimy o wysłanie CV z dopiskiem "mięso" na adres email: info@weurk.com

Pn:
9:00 - 17:00