Praca przy ścinaniu papryki ! OD ZARAZ !

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób do pracy przy klipowaniu papryki !

Miejsce pracy : Berkel en Rodenrijs

Zakres obowiązków :

- praca na szklarnii przy ścinaniu papryki

- podwiązywanie papryki.

Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat B

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

- doświadczenie przy klipowaniu papryki -mile widziane

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

- opiekę polskiego koordynatora

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- wypłaty tygodniowe

- dodatki zmianowe, wakacyjne,

- duża ilość godzin

Nie czekaj ! Aplikuj już dziś !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Dziś
8:00 - 17:00