Praca w DHL od już !!
€ 9.70-11.30/h

Miejsce pracy: Zaltbommel

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość językla angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • praca na dłuższy okres czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunek oraz załadunek kontenerów z paczkami, orderpicking, sortowanie paczek, kompletowanie zamówień.

     Na rozładunku pracownik wjeżdża na maszynie do wnętrza konterena i ręcznie wykłada paczki na taśmę, która przesuwa się na kilometrowej rolce skanując i dzieląc paczki na poszczególne regiony. Paczki mogą mieć różne wymiary i wagę.

OFERUJEMY:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • dojazdy do pracy-rower lub samochód
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  • dodatki za nadgodziny, pracę w weekendy, wakacyjne

Dodatki godzinowe:

Od 18:00 – 20:00 +12,5%

20:00 – 24:00 +25%

24:00 – 06:00 +30%

Dziś
8:00 - 17:00