To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Pracownik logistyczny
€ 10.70-9.70/h brutto

Poszukujesz pracy na magazynie? Potrafisz obsługiwać wózki widłowe? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w miejscowości Waalwijk! Dla naszego klietna poszukujemy pracowników logistycznych.

OFERTA PRACY

Firma jest jednym z liderów na rynku w branży kuchennej. Z małej, rodzinnej firmy stała się silną i dobrze prosperującą jednostką, która dba zarówno o swoich klientów, jak i pracowników.

ZADANIA

Jako członek zespołu logistycznego będziesz aktywnie uczestniczyć w załadunku kompletnych kuchni, blatów i szaf. Dbasz o szczegóły i sprawdzasz przychodzące i wychodzące towary pod kątem ewentualnych uszkodzeń i braków. Zajmujesz się również obsługą zwrotów, uzupełnianiem magazynu - tak więc podczas pracy bierzesz pod uwagę bieżący stan magazynowy - i aktywnie myślisz o usprawnieniu procesów logistycznych w magazynie.

WYMAGANIA

    • doświadczenie w pracy na magazynie

    • doświadczenie w obsłudze wózka EPT (doświadczenie na wózku widłowym przednim jest zaletą)

    • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

    • dobra kondycja fizyczna

  • chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

    • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy

    • stawkę €10,70 brutto

    • jednozmianowy, dzienny system pracy

    • dodatek do zwrotukosztów dojazdu do pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Dziś
9:00 - 17:00