Pracownik magazynowy

Praca na magazynach przy rozładunku palet

Orderpicker - praca na systemie voicepick

Praca na magazynach przy załadunku i rozładunku kontenerów, Gwarancja godzin na kontrakcie: 160h miesięcznie;

lokalizacja: Rossum

Wymagania

podstawowa znajomość języka angielskiego

- siła i dobra kondycja fizyczna

Ubezpieczenie: 93,65 EUR za cztery tyg.
Zakwaterowanie: 50 EUR tyg.

Zakwaterowanie  w hotelu , pokoje z reguły 4-osobowe. Dostępny Internet, telewizja.

Wypłaty: w systemie co 4 tyg. (możliwość zaliczki)

Wynagrodzenie: 10,47 € (w tym 8% dodatku wakacyjnego)

Godziny powyżej 160 są płatne + 0,90 € dodatkowej za godzinę (netto / po opodatkowaniu)

Praca w niedziele i święta jest dodatkowo płatna (200%)

Wynagrodzenie miesięczne
(po tygodniu pracy możliwa jest przedpłata w wysokości 75,00 €)

Pracownicy poniżej 21 roku życia otrzymują takie samo wynagrodzenie
20 dni płatnego urlopu na podstawie umowy na pełny etat

⦁    Obecnie jest 1555,20 EUR brutto/4tyg. Czyli 9,72 przy 160h

Odzież firmowa i obuwie robocze są bezpłatne

Bezpłatny transport do i z pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres:sylwia.glogowska@holandiajobs.pl

Ogłoszenie zostało dodane niedawno, zaaplikuj już teraz aby mieć większe szanse!
Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00

    's-Hertogenbosch (prowincja Brabancja Północna) - ORDERPICKER w branży mięsnej
    Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy w branży mięsnej przy zbieraniu zamówień.   Obowiązki: Zbieranie ...
    Den Bosch
    € 10-11/h brutto
    16 h temu
    Lunteren (prowincja Gelderland) - pracownik centrum ogrodniczego
    Dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy zmotywowanych i sprawnych fizycznie pracowników do pracy przy ...
    Lunteren
    17 h temu
    Oene (prowincja Gelderland) - Kierowca wózka widłowego – heftruck
    Obowiązki: Między innymi praca na wózku widłowym – heftruck Rozładunek i załadunek Inne prace magazynowe   Tego oczekujemy od ...
    Oene
    17 h temu