Pracownik Montażu Oegstgeest
€ 12.23-12.73/h brutto

Jako pracownik montażu razem ze swoimi współpracownikami odpowiadasz za montaż różnego rodzaju inteligentne rowery stacjonarne (e-bikes) oraz wszelkiego rodzaju produktów zwiazanych ze sportem rowerowym. Lubisz majstrować, składać rzeczy w całość oraz interesujesz sie technika? To może byc praca dla Ciebie! Cztytaj dalej i apolikuj odrazu!

Jako pracownik montażu będziesz zajmował się składaniem wszystkich półproduktów w produkt końcowy. Będziesz montować głównie inteligentne rowery i inne stacjonarne rowery czy produkty do treningow zwiazane ze sportem rowerowym. Ważne jest, aby pracować wydajnie i precyzyjnie. Każdego dnia roboczego Ty i Twoi współpracownicy zapewniacie, że produkty są przygotowane i mogą być wysyłane do klientów na całym świecie!

Praca odbywa sie na dwie zmiany, rano i po południu, w następujących godzinach:

06:00 - 15:00
15:00 - 00:00

Naszym klientem jest firma rodzinna z siedzibą w Oegstgeest i od 1957 roku czołowy producent inteligentnych rowerów stacjonarnych, różnych trenażerów rowerowych i produktów fitness do sportów kołowych. Większość półfabrykatów jest projektowana we własnym zakresie i wytwarzana w firmie od podstaw. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 pracowników. To szybko rozwijająca się organizacja z pasją do sportu i technologii.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Dzięki doświadczeniu w montażu lub innych pracach technicznych jesteś o krok do przodu

- Jesteś dostepny/a w pelnym wymiarze godzin na dwie zmiany

- Posiadasz prywatne zakwaterowanie w okolicy Oegstgeest

Oferujemy:

- Stawka godzinowa brutto od €12,23 do €12,73 w zależności od twojego doświadczenia

- Dodatki 128%, 147% oraz 184%

 - Praca z  perspektywą stałego zatrudnienia!

- 25 dni urlopowych w roku

- 8,33% dodatku urlopowego

- Możliwości rozwoju osobistego w organizacji

Zainteresowala Cie oferta pracy jako pracownik montażu? Nie zwlekaj wyslij swoje CV na d.greszczuk@carriere-uitzendbureau.nl   Masz jakies pytania?  Skontaktuj się z Carrière Leiden pod numerem +31 6 82988683

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00

    's-Hertogenbosch (prowincja Brabancja Północna) - ORDERPICKER w branży mięsnej
    Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy w branży mięsnej przy zbieraniu zamówień.   Obowiązki: Zbieranie ...
    Den Bosch
    € 10-11/h brutto
    17 h temu
    Lunteren (prowincja Gelderland) - pracownik centrum ogrodniczego
    Dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy zmotywowanych i sprawnych fizycznie pracowników do pracy przy ...
    Lunteren
    18 h temu
    Oene (prowincja Gelderland) - Kierowca wózka widłowego – heftruck
    Obowiązki: Między innymi praca na wózku widłowym – heftruck Rozładunek i załadunek Inne prace magazynowe   Tego oczekujemy od ...
    Oene
    18 h temu