Pracownik produkcji (sery/ wędliny/ przekąski) * 10.80 Euro brutto/ h + dodatki zmianowe
€ 10.80/h brutto

Dla naszego klienta z Holandii  - Wijchen  -  poszukujemy kandydata na stanowisko

Pracownik produkcji (sery/ wędliny/ przekąski)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10.80 € brutto/ godzinę
  • Stawka wiekowa:
  1. 18 lat - 5.77 € brutto/ godzinę
  2. 19 lat - 6.76 € brutto/ godzinę
  3. 20 lat - 8.62 € brutto/ godzinę
  • Dodatki za pracę zmianową i nadgodziny płatne według CAO
  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, koszt 110 - 117 Euro/ tydz (dla osób powyżej 20 r.ż.)
  1. osoby w wieku 18-19 lat - nie płacą czynszu,
  2. osoby w wieku 20 lat - połowa czynszu,
  • Holenderska umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne, koszt 23.60 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę (rower lub samochód służbowy)

Zakres obowiązków

Praca w zakładach produkcji sera/ wędlin/ przekąsek

  • Obsługa maszyny produkcyjnej
  • Kontrola jakości produktów
  • Przygotowywanie do wysyłki:
  1. Pakowanie
  2. Naklejanie naklejek
  3. Układanie na paletach
  • Utrzymywanie miejsca w pracy w czystości

Godziny pracy: 06.00 – 14.00 / 14.00 – 22.00

PRACODAWCA ZAPEWNIA UBRANIE ROBOCZE

Wymagania

  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego - warunek konieczny
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Wymagane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Własne obuwie robocze
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

UWAGA - CZYSTA, STERYLNA PRACA Z ŻYWNOŚCIĄ - NA TERENIE ZAKŁADU PRACY OBOWIĄZUJE ZAKAZ NOSZENIA PIERŚCIONKÓW, KOLCZYKÓW, BRANSOLETEK, MAKIJAŻU, SZTUCZNYCH / POMALOWANYCH PAZNOKCI.

KANDYDACI PROSZENI SĄ O DOJAZD DO BIURA W HOLANDII

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00 - 15:00

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Dziś
8:00 - 16:00

Pn:
8:00 - 17:00