Pracownik produkcji w zakładzie mięsnym !
€ 10.77-11.63/h

Szukasz pracy od zaraz ?? Aplikuj już teraz !!!
Zadania

 - obróbka mięsa wieprzowego -  wykrajaniu, usuwaniu kości, tłuszczy, wykrawania polędwiczek, schabu, oddzielanie skóry od mięsa.

Oferujemy:

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia
- zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF
- dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
- organizujemy przejazd do Holandii
- wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)
atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)
- bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)
- umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące).

Wymagania :

mile widziane prawo jazdy kat B i znajomość języka angielskiego

Dziś
8:00 - 17:00