Pracownik zakładu mięsnego – rzeźnik
€ 12.55-12.55/h

Chciałbyś nauczyć się pracować jako rzeźnik wołowiny? Masz wysoką motywację do pracy i chcesz przyuczuć się do pracy z nożem? Mamy dla Ciebie ofertę bez wymaganego języka angielskiego i na poranną zmianę z możliwością nadgodzin.

Obowiązki:

  • Praca produkcyjna na dziale rzeźni
  • Oddzielanie skóry od kości
  • Porcjowanie mięsa
  • Oczyszczanie z wnętrzności
  • Obrabianie mięsa

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Wysoka motywacja do pracy i chęci do przyuczenia się
  • Gotowość do pracy z nieobrobionym jeszcze mięsem
  • Brak przeciwskazań do widoku krwi
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €12,55
  • Tygodniowy system wypłat
  • Transport do pracy
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
  • Pracę na długi okres czasu

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
8:30 - 17:00