Pracownik zbioru szparagów na polu
€ 10-11/h brutto

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Branża

Rolnictwo

Dla naszego klienta szukamy osób do zbioru szparagów na polu.

Obowiązki:

  • zbiór, uprawa i pielęgnacja szparagów
  • praca na zewnątrz
  • załadunek i rozładunek
  • etykietowanie
  • inne prace pomocnicze na dziele ekspedycji

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Zaangażowanie w obowiązki
  • dostępność na ok. 2-3 miesiące w zależności od pogody.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Oferujemy Ci:

  • Pracę w rzetelnej holenderskiej firmie
  • Stawkę wg. holenderskiego systemu płacy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo dobrze płatne nadgodziny
  • Tygodniowy system wypłat,
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie na pokojach 1 i 2 osobowych
  • Dofinasowanie do zakwaterowania
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskich koordynatorów
  • Darmowy transport do pracy

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: info@weurk.com z dopiskiem Szparagi

Pn:
9:00 - 17:00