To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Rozładunek / załadunek opon samochodowych

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska Sp. z o.o. nr cert. 1069, od wielu lat kieruje pracowników wielu branż i zawodów do pracy w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Holandii:

Pracownika do załadunku i rozładunku opon samochodowych (różne lokalizacje)

Obowiązki
- rozładunek / załadunek kontenerów z oponami samochodowymi

Wymagania
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- prawo jazdy kat B

Oferujemy
- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- wynagrodzenie zgodne z holenderskimi stawkami
- tygodniowe wypłaty na konto walutowe

Prosimy osoby zainteresowane o przysłanie CV: espniemodlin@euroservices.com.pl
W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48664460061

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:00 - 16:00