Ślusarz/ szlifierz – Montaż koparko-ładowarek TOBROCO
€ 13.37/h brutto

€500 BONUSU dla nowych pracowników!Szukasz pracy w charakterze Ślusarza/ Szlifierza pojazdów? Poszukujemy doświadczonych specjalistów do pracy na linii montażowej koparko-ładowarek w firmie Tobroco, w Oisterwijk. Jeśli masz doświadczenie jako ślusarz samochodowy, komunikatywnie znasz język angielski (B1) i jesteś entuzjastą motoryzacji, czekamy na Twoje CV. Stawka do negocjacji zależnie od Twoich umiejętności i wykształcenia.

Zobacz jak wygląda praca w firmie:

WYMAGANIA:

- Znajomość j. angielskiego min. B1

- Wykształcenie kierunkowe będzie atutem

- Doświadczenie pracy jako Ślusarz/szlifierz

- Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym) lub prywatne zakwaterowanie w okolicy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Praca przy montowaniu elementów podwozia

- Praca według instrukcji

- Prace szlifierskie

OFERUJEMY:

- Stawka od €13,37 brutto/h + dodatki zmianowe

- BONUS! €500 już po trzech przepracowanych tygodniach

- Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Darmowy transport do pracy

- Tygodniowy system wynagrodzeń

- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wyślij swoje zgłoszenie na:tech.jobs@axell.nl +31135075440

Skontaktujemy się z Tobą!

Dziś
8:30 - 17:00

Ndz:
9:00 - 12:00