Sortowanie warzyw i owoców
€ 9.70/h brutto

Sortowanie Warzyw i Owoców Holandia Venlo!
Miejscowość: Venlo

Opis stanowiska: Praca w zakładzie z Warzywami i owocami.
- Pakowanie warzyw/owoców
- Sortowanie warzyw i owoców
- Kontrola jakości
- Układanie pudełek/skrzynek na paletach
- Praca w systemie jednozmianowym, od 8 do 12h dziennie, od piątku do soboty
- Praca na Hali o normalnej temperaturze

Oczekujemy:
- Motywacji do pracy
- Sprawność fizyczną
- Gotowość do wyjazdu od zaraz
- Mile widziane prawo jazdy
- Obuwie robocze z stalowymi noskami (BHP), jeśli nie mają Państwo własnych jest możliwość uzyskania ich od pracodawcy, będzie to koszt związany z obciążeniem pracownika w wysokości 25eur.

Oferujemy:
Wynagrodzenie 9,70eur Brutto/H
Zagwarantowany transport do pracy
Zakwaterowanie (Zakwaterowanie wyłącznie w tradycyjnych domach, pokoje 2 oraz 3 osobowe
Koszt zakwaterowania zależny jest od przepracowanych godzin, ale nie wyższy niż 99,95eur/Tydzień
Koszt ubezpieczenia 25.30eur/tydz
Prosze zainteresowanych o CV na adres email:
dawid.dolinski@holandiajobs.pl
W razie jakichkolwiek pytań prosze dzwonić pod nr tel:
515783335.

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00