Spawacz lub ślusarz tworzyw sztucznych- praca w Holandii!
Oss

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy.

Zakres obowiązków:

  • spawanie tworzyw sztucznych – PE, PP, PVC, PVDF
  • spawanie stali nierdzewnej

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • wymagane prawo jazdy i samochód
  • gotowość do pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • kontrakt na warunkach holenderskich możliwością pracy na stałe
  • darmowe zakwaterowanie

    Jesteś zainteresowany?
    Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944 , zadzwoń napisz sms o treści ,,mięso wołowe” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Dziś
8:00 - 16:00