Spawacz TIG – DARMOWE ZAKWATEROWANIE
Oss
€ 16.00/h brutto

Masz doświadczenie w spawaniu elementów stalowych  metodą TIG? Lubisz pracę w takim charakterze? Jeśli znasz jezyk angielski i chcesz pracować na w nowoczesnej firmie, zgłoś się już dzisiaj! Oferujemy darmowe zakwaterowanie!!!

Praca na jedną zmianę!

Poszukujemy:

  • Spawaczy doświadczonych w pracy metodą TIG (certyfikaty nie są wymagane!)
  • Mówiących po angielsku w stopniu co najmniej średnio-komunikatywnym (poziom B1)
  • Z aktywnym prawem jazdy kategorii B
  • Gotowych na podjęcie długiej współpracy w rozwojowych firmach

    Nasza oferta:

    • Stawka €16,00 brutto/h (do negocjacji)
    • Darmowe zakwaterowanie
    • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
    • Możliwość długotrwałej współpracy
    • Darmowy transport do pracy
    • Opiekę polskich koordynatorów
    • Tygodniowy system wynagrodzeń
    • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
    • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

     Obowiązki:

    • Spawanie urządzeń prowadnic, podajników, linii transportowych dla przemysłu przetwórstwa owocowo-warzywnego
    • Spawanie cienkich blach 1-10mm
    • Samodzielna praca z rysunkiem technicznym

    Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
    towarzyszącą/towarzyszącymi.

    Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

    Dziś
    8:30 - 17:00

    Ndz:
    9:00 - 12:00