To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Stolarz jachtowy – Holandia Północno- Zachodnia Praca od zaraz
€ 12.5-15/h netto

Dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku

Stolarz jachtowy

Opis stanowiska :

- produkcja i montaż mebli na jachtach;
- ukladanie pokladow i balustrad z drewna tekowego,
- wykonywanie sufitow zewnetrznych,
- wykonywanie podlog z prefabrykatow z tworzywa sztucznego.

Wymagania :

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe,
️- Komunikatywny język angielski/niderlandzki,
- Znajomość rysunku technicznego,
- Min 4 lata doswiadczenia zawodowego, doswiadczenie w budowie wnetrz do lodzi i mebli,
- Doswiadczenie w pracy z maszynami do drewna takimi jak pily tarczowe, frezarka, mile widziane doswiadczenie na terenie Holandii.

Oferujemy :

- Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
- Wynagrodzenie 500-600 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas (stawka zależna od udokumentowanego doświadczenia, możliwość podwyżki)
- Płatne dni urlopowe,
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
- Opiekę koordynatora polskiego, również w weekedny.

Zapraszamy do aplikowania poprzez nasz formularz na stronie : https://www.glasco.eu/formularz

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00

Pn:
8:00 - 19:00