Tynkarz – stukadoor

We Bouwen poszukuje doświadczonych tynkarzy praca w Wijchen+ okolicy!

start pracy: natychmiastowo

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie stanowiska pracy

- Dobranie materiału do wykonywanej pracy oraz przygotowanie materiału

- Samodzielna praca

- Wysoka jakość pracy

- ręczne pokrywanie ścian

- renowacje / nowe budownictwo

Oczekiwania:

- prawo jazdy

- własne auto

- doświadczenie minimum 4 lata (Doświadczenie w Holandii mile widziane)

-znajomość jednego z dwóch języków: angielski lub niederlandzki

-sprawność fizyczna, dokładność pracy

-podstawowe narzedzia

-VCA (mile widziane)

-BSN (mile widziany)

Oferujemy:

  • dobre cotygodniowe wynagrodzenie ( każdy czwartek)
  • możliwość rozwoju
  • możliwość uzyskanie certyfikatu VCA
  • wsparcie oraz pomoc w języku Polskim/ Niederlandzkim / Angielskim/ Niemieckim
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer Sofi)
  • mozliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1-osobowe, lokacja spetniająca wymagania związane z SNF)
  • część zestawu roboczego wydawana w formie depozytu, reszte ubrań można zakupić bezpośrednio
  • dobranie pracownika do klienta, co ma spore powodzenia na przyszlość w przypadku dłuzszej współpracy
  • prace w zgranym zespole

Aplikuj lub zadzwoń i sprawdź co mozemy Ci zaoferować !

(Jeśli posiadasz mniejsze doświadczenie a chcesz pracować oraz rozwijać się w tym zawodzie- aplikuj również)

Obecnie nie współpracujemy z A1!

ZZP (własna działalność gospodarcza w Holandii) mile widziana.

Stawka na ZZP jest ustalana na innych warunkach.

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
8:30 - 17:00