Automatyk-mechanik od 16 euro brutto !
€ 16/h

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osoby do pracy na stanowisku automatyk-mechanik przy lini produkcyjnej !

Wymagania :

angielski komunikatywny

mile widziane prawo jazdy kat B

doświadczenie jako mechanik przy lini produkcyjnej

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu transportu z miejsca zakwaterowania do biura

- umowę holenderską z wypłatami tygodniowymi

- ubezpieczenie

- dodatki zmianowe, wakacyjne

- opiekę polskiego koordynatora !

Czekamy na twoje cv !

Dziś
8:00 - 17:00

    Podobne ogłoszenia
    Kontrola jakości - kwaliteitsmedewerker
    Opis stanowiska: przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości odlewów aluminiowych przeprowadzanie testów jakościowych na okoliczność ...
    Venray
    € 14.31-14.31/h brutto
    5 h temu
    KAMIENIARZ | 10-11€ NETTO | HELMOND/ CUIJK/ TILBURG
    K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685Obecnie poszukujemy osób do pracy na ...
    Helmond
    € 10-11/h netto
    9 h temu
    STOLARZ | 10.50-11€ NETTO | SINDEREN
    Sinderen
    € 10.50-11/h netto
    9 h temu